Go Class

This course includes:

 • 8.5 hours on-demand video
 • Full lifetime access
 • Access on mobile and TV

Kariera Frontend Developera. HTML. Poziom drugi

Videopoint Grupa Helion via Udemy

(27 Reviews)

Overview

Obierz kurs na... wyższy stopień wtajemniczenia frontend developmentu

Początkujący programisto, stażysto lub praktykancie w agencji reklamowej, człowieku, który właśnie zmieniasz swoje zawodowe życie, przekwalifikowując się na projektanta stron internetowych - w Twoim przypadku, podobnie jak każdego innego frontend developera w kraju i na świecie, dogłębna znajomość HTML-a i CSS-a jest obowiązkowa. Nie wystarczy Ci jednak ogólna wiedza o tych dwóch językach programowania. Musisz dobrze je poznać i nauczyć się nimi swobodnie posługiwać. Oczywiście o ile zależy Ci na zdobyciu dobrze płatnej pracy w zawodzie albo rozpoczęciu pełnej sukcesów kariery programisty frontendu.

Proponowane przez nas szkolenie wprowadzi Cię w tajniki posługiwania się językami HTML oraz CSS na poziomie średnio zaawansowanym. Dzięki kursowi poznasz wiele zagadnień często pomijanych podczas nauki tych technologii. Pozwoli Ci to zdobyć przewagę w walce o stanowisko, na które będziesz aplikować. Znajomość zagadnień związanych z dostępnością czy animacją CSS - na których temat trudno znaleźć w sieci materiały szkoleniowe - zmieni Cię z amatora w prawdziwego web developera. Wiedza dotycząca technik RWD, najlepszych praktyk pracy z HTML i nowoczesnych metod stylowania przyda Ci się zarówno w czasie poszukiwania ciekawej pracy, jak i później - podczas jej wykonywania.

Co Cię czeka w trakcie naszego profesjonalnego szkolenia?
Podczas pracy z tym kursem video:

 • Nauczysz się pisać wysokiej jakości kod HTML oraz CSS.

 • Poznasz zasady WCAG, automatycznej analizy i refaktorowania kodu.

 • Dowiesz się, czym są ARIA, Flexbox i Grid.

 • Opanujesz techniki RWD oraz przestawisz się na wykorzystywanie @media i myślenie mobile-first.

 • Będziesz korzystać ze zmiennych w CSS oraz z funkcji CSS.

 • Popracujesz z narzędziami graficznymi UI (Figma).

 • Skorzystasz z techniki prototypowania rozwiązań.

Co więcej...

 • Poćwiczysz kreatywne myślenie, tworząc różnego rodzaju zoptymalizowane, nowoczesne animacje CSS.

Kariera Frontend Developera. HTML. Poziom drugi pozwoli Ci opanować taki zakres wiedzy i osiągnąć taką biegłość w posługiwaniu się HTML i CSS, że będziesz mógł bez problemu zdobyć i utrzymać swoją pierwszą pracę jako programista frontendu. Informacje zawarte w szkoleniu przydadzą Ci się także do tego, by zabłysnąć przed przełożonymi, ponieważ obok zagadnień na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym porusza ono tematy, które zwykle wprowadza się dopiero na kursach zaawansowanych.

Znając HTML i CSS...

...otworzysz przed sobą wiele zawodowych dróg. Przede wszystkim, jako developer ze znajomością HTML-a i CSS-a, będziesz w stanie sprawnie budować strony responsywne, czyli takie, które poprawnie uruchomią się na większości urządzeń. Znajomość zasad WCAG 2.1 oraz ARIA, które opanujesz w trakcie kursu, pozwolą Ci tworzyć strony dla urzędów i innych instytucji państwowych. Będziesz w stanie oceniać kod, dokonywać jego walidacji i refaktoryzacji projektów - co jest przydatne w pracy konsultanta freelancera, na stanowisku w software house czy w agencji reklamowej. Dobre opanowanie HTML-a oraz CSS-a jest niezbędne także do tego, by przygotowywać strony zgodne z najlepszymi praktykami SEO, to jest takie, które będą pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania. Połączywszy znajomość HTML-a i CSS-a ze znajomością JS, będziesz gotów do tego, by kreować nowoczesne, profesjonalne aplikacje webowe oraz mobilne. Jak widzisz, bliższa znajomość z tymi dwoma bazowymi we frontend developmencie językami programowania da Ci wiele możliwości wyboru - od pracy w software house przy pisaniu rozmaitych aplikacji, przez stanowisko w agencji reklamowej z implementacją ciekawych, kreatywnych layoutów, aż po działanie freelancerskie, w ramach którego będziesz realizować projekty samodzielnie od A do Z.


Radosław Madecki - fullstack developer oraz architekt w firmie Clearcode. Poza standardową pracą programisty działa jako mentor prowadzący w szkole Future Collars, w ramach specjalizacji frontend. Z informatyką związany od dziecka. Jego artykuły od lat są publikowane w czasopismach oraz na portalach związanych z tematyką IT. W czasie wolnym lubi uprawiać sport, jest fanem gotowania. Generalnie preferuje rozrywki domowe i czytanie książek, ale od czasu do czasu lubi wyskoczyć gdzieś ze znajomymi.

Najtrudniejszy jest pierwszy krok, ale za rok podziękujesz sobie, że teraz go wykonałeś.

Who this course is for:

 • Ty, jeśli chcesz doszlifować swoje umiejętności z zakresu HTML.

Course Content

8 sections - 49 lectures - 08:26:39 total length

People Also Search

Students Also Bought

Modern C# Kursu : .NET Dünyası İçin Sıfırdan Profesyonelliğe

Modern C# Kursu : .NET Dünyası İçin Sıfırdan Profesyonelliğe

Tamamı Kasım 2020'de çekilmiş en güncel içerikle sıfırdan başlayıp, sektörün gerçek ihtiyaçlarına uygun C# öğrenin.

Python OOP Crash Course

Python OOP Crash Course

Learn to easily integrate all key OOP concepts such as classes, objects, polymorphism, inheritance into your Python code

Programowanie w JavaScript od Zera do Mastera

Programowanie w JavaScript od Zera do Mastera

Javascript od Podstaw + 100 omówionych pytań rekrut

Jenkins For Beginners

Jenkins For Beginners

Believe me You will learn a lot (SEE THE DESCRIPTION BELOW)

Develop Recommendation Engine with PYTHON

Develop Recommendation Engine with PYTHON

Learn to apply recommendation techniques used by Amazon, Netflix, Youtube, IMDB

Complete iOS 14, Swift 5 and Machine Learning with CoreML

Complete iOS 14, Swift 5 and Machine Learning with CoreML

Build An Amazing iOS 11 app Using CoreML

Instructor

Videopoint Grupa Helion

 • 4 Instructor Rating
 • 1480 Reviews
 • 8415 Students

Jako Grupa Helion od lat wspieramy edukację branży IT. W 2015 roku do książek dołączyły kursy wideo tworzone przez doświadczonych specjalistów. Wspólnie przygotowaliśmy dla Was szkolenia z popularnych języków programowania, baz danych, sieci komputerowych i wielu innych zagadnień na różnych poziomach zaawansowania. Dzięki temu zarówno juniorzy jak i seniorzy, znajdą w naszej ofercie kursy dla siebie.